Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Informacija apie priimtas I priedo TIPK leidimų paraiškas

2012-10-27 Informacija apie priimtą I priedo įrenginio paraišką Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui atnaujinti

2012-10-26

Informacija apie priimtą I priedo įrenginio paraišką Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui atnaujinti
2012-10-25


Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas priėmė I priedo įrenginio AB „Vilkyškių pieninė“, Vilkyškių mstl., Pagėgių sav., paraišką taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui (toliau – TIPK leidimas) atnaujinti. Veiklos vykdytojas – Gintaras Bertašius. Ūkinės veiklos rūšis – pieno apdorojimo ir perdirbimo įmonės, į kurias priimama daugiau kaip 200 tonų pieno per dieną (metinis vidurkis).

Institucijos, dalyvaujančios priimant sprendimą dėl TIPK leidimo išdavimo:

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas, Birutės g. 16, Klaipėda, tel. 8 46 466456;

Tauragės visuomenės sveikatos centras, Prezidento g. 38, Tauragė, tel.: 8 446 61167.

Susipažinti su pateikta paraiška TIPK leidimui atnaujinti ir pateikti pastabas bei pasiūlymus per 21 dieną nuo šios informacijos paskelbimo dienos galima Departamentui pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 8 iki 17 val., penktadieniais nuo 8 iki 15.45 val., bei kitoms institucijoms, dalyvaujančioms priimant sprendimą dėl TIPK leidimo išdavimo.

Suinteresuotos visuomenės atstovas, teikdamas pastabas ir pasiūlymus dėl TIPK leidimo atnaujinimo, privalo nurodyti savo vardą, pavardę (ar organizacijos pavadinimą), adresą, telefoną.