Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Informacija apie priimtas I priedo TIPK leidimų paraiškas

2010-11-05 Informacija apie UAB ,,Kontvainiai” ir UAB ,,Bridimekso veislininkystės fermos” priimtas paraiškas atnaujinti Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimus

2010-11-05

Informacija apie UAB ,,Kontvainiai” ir UAB ,,Bridimekso veislininkystės fermos” priimtas paraiškas atnaujinti Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimus

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamente (toliau-Departamente) šiuo metu priimtos dvi I priedo įrenginio paraiškos taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK) leidimui atnaujinti, t.y. UAB ,,Bridimekso veislininkystės ferma” (Vanagų kaimas, Klaipėdos rajonas, veiklos vykdytojas – Raimonda Skaburskienė) ūkinės veiklos rūšis- intensyvaus kiaulių auginimo įrenginys, kuriame yra daugiau kaip 2000 vietų mėsinėms kiaulėms ir UAB ,,Kontvainiai” (Agluonėnų kaimas, Klaipėdos rajonas, veiklos vykdytojas – Raimonda Skaburskienė) ūkinės veiklos rūšis - intensyvaus kiaulių auginimo įrenginys, kuriame yra daugiau kaip 2000 vietų mėsinėms kiaulėms ir 750 vietų paršavedėms.

21 dieną nuo šio skelbimo pasirodymo spaudoje suinteresuota visuomenė su pateiktomis paraiškomis TIPK leidimui atnaujinti bei prie paraiškos pridėtomis dokumentų kopijomis gali susipažinti ir motyvuotus pasiūlymus bei pastabas teikti Departamentui darbo dienomis nuo 8 iki 17 val., adresu Birutės g. 16, Klaipėda, tel. 8 – 46 466 451 arba Klaipėdos rajono agentūrai darbo dienomis nuo 8 iki 17 val., adresu Kvietinių g. 8, Gargždai, tel. 8-46-420323.

Suinteresuotos visuomenės atstovas, teikdamas pastabas ir pasiūlymus dėl Leidimo atnaujinimo, privalo nurodyti savo vardą, pavardę (ar organizacijos pavadinimą), adresą, telefoną.