Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas

Naujienos

2018-02-01 Tarša Klaipėdos uoste

2018-02-01

Šių metų sausio 31 dieną Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas gavo pranešimą apie Klaipėdos uosto kanalo teršimą naftos produktų teršalais (mazutu). Taršalai išsiliejo iš nesavaeigės baržos-laivo „Jokūbavas“ perpumpuojant šlamą bei lijalinius vandenis iš vienos talpos į kitą (iš talpos Nr. 4 į talpą Nr. 3). Naftos teršalai pasklido ties Klaipėdos uosto krantinėmis Nr. 24–25 bei suformavo apie 200–300 m2 teršalų plėvelę ant vandens paviršiaus. Tarša lokalizuota. teršalų surinkimo darbus vykdo UAB „Parsekas“ bei Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Dėl incidento atliekamas tyrimas.

2018-01-15 Akcija "Kaminukas"

2018-01-15

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas, kaip ir kiti Lietuvos aplinkosaugininkai, pradeda vykdyti akcija „Kaminukas“. Bus organizuojami reidai ir tikrinamos tiek įmonės, tiek individualių namų savininkai. Didžiausias dėmesys bus skiriamas autotransporto remonto dirbtuvėms, garažų bendrijoms, baldų gamybos ir panašioms nedidelėms dirbtuvėms. Akcija truks iki 2018 m. vasario 18 d.

Svarbi informacija ūkio subjektams ir fiziniams asmenims: nuo š.m. liepos 1 d. keičiasi aplinkosauginius leidimus išduodanti institucija

2014-07-01

Informuojame, kad nuo 2014 m. liepos 1 d. ūkinės veiklos aplinkosauginio reguliavimo ir planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo kompetentingos institucijos funkcijas perims Aplinkos apsaugos agentūra.

Ilgas laukimas davė rezultatų

2013-07-11

Š. m. liepos 11 d. naktį, gavę informacijos apie pastatytus tinklus Medžiotojų ir žvejų draugijos Klaipėdos skyriaus nuomojamame Laukžemių tvenkinyje, liaudiškai vadinamu „Ekete“, jau nuo 2 val. nakties Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai kartu su neetatiniu aplinkos apsaugos inspektoriumi pasislėpę laukė pastatytų tinklų šeimininkų.

XML